Witamy

w Szpitalu Powiatowym

im. dr. Tytusa Chałubińskiego

w Zakopanem

Witamy

w Szpitalu Powiatowym

im. dr. Tytusa Chałubińskiego

w Zakopanem

Witamy

w Szpitalu Powiatowym

im. dr. Tytusa Chałubińskiego

w Zakopanem

Witamy

w Szpitalu Powiatowym

im. dr. Tytusa Chałubińskiego

w Zakopanem

Zaktualizowano: wrzesień 2018.        

 

 

Ogólne:

Szpital-zakopane.pl dąży do tego, aby jego usługi były dostępne dla osób niepełnosprawnych. Szpital-zakopane.pl zainwestował znaczną ilość zasobów, aby zapewnić, że jego strona internetowa będzie łatwiejsza w użyciu i bardziej dostępna dla osób niepełnosprawnych, z przekonaniem, że każda osoba ma prawo żyć z godnością, równością, komfortem i być niezależną.

Dostępność na stronie internetowej:

Szpital-zakopane.pl udostępnia UserWay Website Accessibility Widget , który jest zasilany przez dedykowany serwer dostępu. Oprogramowanie pozwala Szpital-zakopane.pl na poprawę zgodności z wytycznymi dotyczącymi dostępności treści internetowych (WCAG 2.0).

Włączanie menu dostępności:

Szpital-zakopane.pl menu dostępność może być włączony przez kliknięcie ikony dostępności menu, które pojawia się z lewej strony. Po uruchomieniu menu ułatwień dostępu poczekaj chwilę, aż menu dostępności zostanie załadowane w całości.

Zastrzeżenie:

Szpital-zakopane.pl kontynuuje starania, aby stale poprawiać dostępność swojej strony i usług w przekonaniu, że naszym wspólnym moralnym obowiązkiem jest umożliwić płynne, dostępne i nieograniczone korzystanie także dla osób z niepełnosprawnościami.

Pomimo naszych starań, aby wszystkie strony i treści na Szpital-zakopane.pl były w pełni dostępne, niektóre treści mogły nie być jeszcze w pełni dostosowane do najsurowszych standardów dostępności. Może to wynikać z braku znalezienia lub zidentyfikowania najbardziej odpowiedniego rozwiązania technologicznego.

Informacja:
Jeśli masz problemy z jakąkolwiek treścią na Szpital-zakopane.pl lub potrzebujesz pomocy w jakiejkolwiek części naszej witryny, skontaktuj się z nami w normalnych godzinach pracy, a z przyjemnością Ci pomożemy.

Skontaktuj się z nami:
Jeśli chcesz zgłosić problem z dostępnością, masz pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z obsługą klienta Szpital-zakopane.pl w następujący sposób:

( 18 ) 20 120 21 wew.295
E-mail: Administrator